Demotywatory

Wigilijny karp przemówi do Polaków po chińsku... – Dzięki absurdalnemu pomysłowi Ministerstwa Ochrony Środowiska może zostać zniszczona kolejna gałąź polskiej gospodarki, a na wigilijnym stole zacznie królować karp sprowadzany z... Chin! Ministerstwo Ochrony Środowiska wpadło na pomysł, aby producenci ryb w stawach hodowlanych w Polsce płacili dodatkowe opłaty za... wykorzystywanie wody z rzek (sic!). Związek Producentów Ryb w Polsce (ZPR) alarmuje: wprowadzenie takiej opłaty zagraża nie tylko produkcji karpia, ale również zagraża egzystencji całej gospodarki rybnej w kraju. - "Jest to projekt bardzo szkodliwy, zarówno dla rybactwa jak i strategicznych interesów naszej polskiej gospodarki i polskiego środowiska przyrodniczego" - czytamy w oficjalnym stanowisku ZPR. Jakby tego było mało ze środowisk "ekologicznych" wychodzą postulaty, aby karp był dostarczany do sklepów w gotowych płatach na tackach, a nie jak teraz żywy.

Picie wody na czczo

Jeśli zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu, powinniśmy pić wodę codziennie, i to nie tylko do posiłku. Jej walory prozdrowotne są nieocenione, a picie wody na czczo może nam przynieść dodatkowe korzyści. Jakie. Picie wody na czczo to dobry pomysł na rozpoczęcie dnia.


Szklanka chłodnej wody rozbudzi nas i doda…

Szklanka chłodnej wody rozbudzi nas i doda energii, dzięki temu organizm szybciej przestawi się na dzienny tryb funkcjonowania. Picie wody na czczo pobudza także układ trawienny do pracy i na chwilę zaspokaja żołądek, zanim zdążymy zjeść pierwszy posiłek. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób które nie lubią jeść rano lub po prostu nie mają takiego zwyczaju. Dodatkowo picie wody na czczo pobudza nasze nerki do pracy. Te z kolei odpowiadają za usuwanie z organizmu szkodliwych toksyn, co jest niezwykle ważne.

picie wody

Foto: img.interia.pl

picie wody

Foto: i.wp.pl

Dodatkowo picie wody na czczo pobudza przepływ…

Dodatkowo picie wody na czczo pobudza przepływ limfy, dlatego będzie doskonałym pomysłem dla osób które borykają się po wstaniu z łóżka z opuchniętymi kończynami lub mają tzw. worki pod oczami. Regularne picie wody na czczo powinno rozwiązać te problemy.

Skorpion - horoskop

Twoje pragnienie swobody będzie w konflikcie z dość napiętym harmonogramem dzisiejszego dnia. Wenus w kwadraturze do Twojego znaku wskazuje, że marzy się Ci słodkie lenistwo, ale nawał obowiązków i mnóstwo spraw do załatwienia nie dadzą Ci spokoju.

Telewizyjny program - Polsat Sport

  • O godz. 10:20 startuje: Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Chelsea Londyn
  • O godz. 12:15 startuje: Siatkówka kobiet: Final Six World Grand Prix
  • O godz. 14:30 startuje: Puncher
  • O godz. 15:40 startuje: Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Wagnera - mecz: Polska - Rosja
  • O godz. 17:50 startuje: Boks: Walka o mistrzowski pas federacji IBF w Carson - waga półśrednia: Shawn Porter - Kell Brook

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>