Demotywatory

Staraj się za dwóch – nawet nie wiesz jak się ucieszy ten trzeci, gdy przyjdzie na gotowe

Picie wody na czczo

Jeśli zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu, powinniśmy pić wodę codziennie, i to nie tylko do posiłku. Jej walory prozdrowotne są nieocenione, a picie wody na czczo może nam przynieść dodatkowe korzyści. Jakie. Picie wody na czczo to dobry pomysł na rozpoczęcie dnia.


Szklanka chłodnej wody rozbudzi nas i doda…

Szklanka chłodnej wody rozbudzi nas i doda energii, dzięki temu organizm szybciej przestawi się na dzienny tryb funkcjonowania. Picie wody na czczo pobudza także układ trawienny do pracy i na chwilę zaspokaja żołądek, zanim zdążymy zjeść pierwszy posiłek. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób które nie lubią jeść rano lub po prostu nie mają takiego zwyczaju. Dodatkowo picie wody na czczo pobudza nasze nerki do pracy. Te z kolei odpowiadają za usuwanie z organizmu szkodliwych toksyn, co jest niezwykle ważne.

picie wody

Foto: img.interia.pl

picie wody

Foto: i.wp.pl

Dodatkowo picie wody na czczo pobudza przepływ…

Dodatkowo picie wody na czczo pobudza przepływ limfy, dlatego będzie doskonałym pomysłem dla osób które borykają się po wstaniu z łóżka z opuchniętymi kończynami lub mają tzw. worki pod oczami. Regularne picie wody na czczo powinno rozwiązać te problemy.

Telewizyjny program - Polsat Sport

  • O godz. 7:10 startuje: Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Korea Południowa - Niemcy
  • O godz. 9:10 startuje: Boks: Walka o pas federacji EBU w Wolverhampton - waga półśrednia: Leonard Bundu - Frankie Gavin
  • O godz. 10:40 startuje: Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Serbia - Tajlandia
  • O godz. 12:50 startuje: Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Polska - Kuba
  • O godz. 15:00 startuje: Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Rosja - Japonia

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>