Demotywatory

Definicja Rosji w jednym zdaniu –

Picie wody na czczo

Jeśli zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu, powinniśmy pić wodę codziennie, i to nie tylko do posiłku. Jej walory prozdrowotne są nieocenione, a picie wody na czczo może nam przynieść dodatkowe korzyści. Jakie. Picie wody na czczo to dobry pomysł na rozpoczęcie dnia.


Szklanka chłodnej wody rozbudzi nas i doda…

Szklanka chłodnej wody rozbudzi nas i doda energii, dzięki temu organizm szybciej przestawi się na dzienny tryb funkcjonowania. Picie wody na czczo pobudza także układ trawienny do pracy i na chwilę zaspokaja żołądek, zanim zdążymy zjeść pierwszy posiłek. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób które nie lubią jeść rano lub po prostu nie mają takiego zwyczaju. Dodatkowo picie wody na czczo pobudza nasze nerki do pracy. Te z kolei odpowiadają za usuwanie z organizmu szkodliwych toksyn, co jest niezwykle ważne.

picie wody

Foto: img.interia.pl

picie wody

Foto: i.wp.pl

Dodatkowo picie wody na czczo pobudza przepływ…

Dodatkowo picie wody na czczo pobudza przepływ limfy, dlatego będzie doskonałym pomysłem dla osób które borykają się po wstaniu z łóżka z opuchniętymi kończynami lub mają tzw. worki pod oczami. Regularne picie wody na czczo powinno rozwiązać te problemy.

Skorpion - horoskop

Weekend zapowiada siê niezbyt atrakcyjnie, ale mo¿esz liczyæ na spokój i dobre warunki do wypoczynku. Nie martw siê, je¶li od ukochanej osoby powieje ch³odem. Wkrótce temperatura uczuæ wyra¼nie wzro¶nie.

Telewizyjny program - Polsat Sport

  • O godz. 14:20 startuje: Atleci
  • O godz. 15:00 startuje: Siatkówka mężczyzn: Final Six Ligi Światowej - mecz o 3. miejsce
  • O godz. 17:10 startuje: FIFA Futbol Mundial
  • O godz. 17:50 startuje: Siatkówka mężczyzn: Final Six Ligi Światowej - mecz finałowy
  • O godz. 20:00 startuje: Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC w Nowym Jorku - waga średnia: Sergio Gabriel Martinez - Miguel Cotto

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>