Demotywatory

Halo? Rząd Brazylii? – Co powiecie na rozbiór Polski z nami i Niemcami ?

Picie wody na czczo

Jeśli zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu, powinniśmy pić wodę codziennie, i to nie tylko do posiłku. Jej walory prozdrowotne są nieocenione, a picie wody na czczo może nam przynieść dodatkowe korzyści. Jakie. Picie wody na czczo to dobry pomysł na rozpoczęcie dnia.


Szklanka chłodnej wody rozbudzi nas i doda…

Szklanka chłodnej wody rozbudzi nas i doda energii, dzięki temu organizm szybciej przestawi się na dzienny tryb funkcjonowania. Picie wody na czczo pobudza także układ trawienny do pracy i na chwilę zaspokaja żołądek, zanim zdążymy zjeść pierwszy posiłek. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób które nie lubią jeść rano lub po prostu nie mają takiego zwyczaju. Dodatkowo picie wody na czczo pobudza nasze nerki do pracy. Te z kolei odpowiadają za usuwanie z organizmu szkodliwych toksyn, co jest niezwykle ważne.

picie wody

Foto: img.interia.pl

picie wody

Foto: i.wp.pl

Dodatkowo picie wody na czczo pobudza przepływ…

Dodatkowo picie wody na czczo pobudza przepływ limfy, dlatego będzie doskonałym pomysłem dla osób które borykają się po wstaniu z łóżka z opuchniętymi kończynami lub mają tzw. worki pod oczami. Regularne picie wody na czczo powinno rozwiązać te problemy.

Skorpion - horoskop

Dzisiaj nie licz raczej na poprawę sytuacji ani na wzrost energii. Niekorzystne wpływy astralne mogą tylko jeszcze bardziej skomplikować sytuację. Możliwe, że pojawią się blokady, które nie pozwolą Ci skutecznie działać.

Telewizyjny program - Polsat Sport

  • O godz. 13:10 startuje: FIFA Futbol Mundial
  • O godz. 13:50 startuje: Atleci
  • O godz. 14:30 startuje: Kolarstwo: Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - jazda indywidualna na czas kobiet
  • O godz. 17:00 startuje: Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji WBC i WBA Super World w Las Vegas - waga półśrednia: Floyd Mayweather Jr. - Marcos Rene Maidana
  • O godz. 18:30 startuje: Puncher

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>