Demotywatory

Motywujące słowa – "Powiem Ci coś, co sam dobrze wiesz. Świat to nie tylko słońce i tęcza. To podłe i okrutne miejsce. Jaki twardy byś nie był powali Cię na kolana, dopóki czegoś nie zrobisz. Ty, ja ani nikt inny nie bije tak mocno jak życie. Ale nie chodzi o to jak mocno potrafisz uderzyć tylko o to, jak mocny cios możesz przyjąć i iść na przód ile możesz znieść i ciągle przeć do przodu. Tak się zostaje zwycięzcą. Jeśli znasz swoją wartość, to bierz co Ci się należy. Ale musisz być gotowy przyjąć ciosy, a nie wskazywać paluchem, że nie powodzi Ci się przez niego, nią czy kogokolwiek. Tchórze tak robią, a ty nim nie jesteś. Stać Cię na więcej!"

Twardy brzuch w ciąży – co oznacza?

Ciąża niesie ze sobą wiele objawów, dolegliwości i niespodzianek. W końcu w ciele kobiety rozwija się mały człowiek, więc to ciało nie jest już takie jak kiedyś. Do jednej z dolegliwości należy zaliczyć twardy brzuch w ciąży. Najczęściej twardnienie brzucha zdarza się pod koniec ciąży i jest jak najbardziej normalnym objawem.


Twardy brzuch w ciąży to…

Twardy brzuch w ciąży to objaw, który zwykle trwa kilka minut i wtedy nie ma powodów do paniki. Oznacza wtedy, że kobieta doświadcza skurczy Braxtona Hicksa, które są skurczami macicy trenującej do tych prawdziwych skurczy porodowych. Twardy brzuch w ciąży może jednak oznaczać także problemy. Jeśli skurcze są bardziej intensywne oraz bolesne, mogą oznaczać przedwczesny poród, jeśli jest na niego za wcześnie.

W takim przypadku należy skontaktować się…

twardy brzuch w ciąży

Foto: img.webme.com

W takim przypadku należy skontaktować się z lekarzem, który najprawdopodobniej zaleci szybkie badania. Twardy brzuch w ciąży może się pojawiać, jeśli kobieta za bardzo się przeforsowuje. Wtedy lekarz zaleci odpoczynek, leżenie i oszczędzanie się. Jeśli jednak twardy brzuch w ciąży pojawia się wraz z plamieniem, wtedy należy jak najszybciej udać się do lekarza albo szpitala.

Skorpion - horoskop

Godziny dopo³udniowe bardzo spokojne i bez wiêkszych wra¿eñ, za to popo³udniu nie zabraknie okazji, by siê zabawiæ, oderwaæ od codzienno¶ci, poznaæ interesuj±ce osoby, zwiedziæ nowe miejsca i prze¿yæ co¶ niezwyk³ego.

Telewizyjny program - Polsat Sport

  • O godz. 7:00 startuje: Siatkówka mężczyzn: Final Six Ligi Światowej - 1. mecz półfinałowy
  • O godz. 9:10 startuje: Puncher
  • O godz. 10:20 startuje: Siatkówka mężczyzn: Final Six Ligi Światowej - 2. mecz półfinałowy
  • O godz. 12:30 startuje: FIFA Futbol Mundial
  • O godz. 13:10 startuje: Siatkówka mężczyzn: Final Six Ligi Światowej - mecz o 3. miejsce

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>