Demotywatory

Najtrudniej jest przestać walczyć o coś,co było tak blisko – Pozwól aby porwała cię nowa fala\nwraz z jej przypływem,zacznie się nowy rozdział życia

Twardy brzuch w ciąży – co oznacza?

Ciąża niesie ze sobą wiele objawów, dolegliwości i niespodzianek. W końcu w ciele kobiety rozwija się mały człowiek, więc to ciało nie jest już takie jak kiedyś. Do jednej z dolegliwości należy zaliczyć twardy brzuch w ciąży. Najczęściej twardnienie brzucha zdarza się pod koniec ciąży i jest jak najbardziej normalnym objawem.


Twardy brzuch w ciąży to…

Twardy brzuch w ciąży to objaw, który zwykle trwa kilka minut i wtedy nie ma powodów do paniki. Oznacza wtedy, że kobieta doświadcza skurczy Braxtona Hicksa, które są skurczami macicy trenującej do tych prawdziwych skurczy porodowych. Twardy brzuch w ciąży może jednak oznaczać także problemy. Jeśli skurcze są bardziej intensywne oraz bolesne, mogą oznaczać przedwczesny poród, jeśli jest na niego za wcześnie.

W takim przypadku należy skontaktować się…

twardy brzuch w ciąży

Foto: img.webme.com

W takim przypadku należy skontaktować się z lekarzem, który najprawdopodobniej zaleci szybkie badania. Twardy brzuch w ciąży może się pojawiać, jeśli kobieta za bardzo się przeforsowuje. Wtedy lekarz zaleci odpoczynek, leżenie i oszczędzanie się. Jeśli jednak twardy brzuch w ciąży pojawia się wraz z plamieniem, wtedy należy jak najszybciej udać się do lekarza albo szpitala.

Skorpion - horoskop

Mo¿esz dzi¶ doj¶æ do wa¿nych wniosków ¿yciowych, które spowoduj± nowe pomys³y, których bêdziesz twardo siê trzyma³. Je¶li nale¿ysz do osób samotnych - dzi¶ z ³atwo¶ci± bêdziesz wychodzi³ z inicjatyw±, zawieraj±c nowe znajomo¶ci.

Telewizyjny program - Polsat Sport

  • O godz. 17:20 startuje: Atleci
  • O godz. 17:50 startuje: Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Polska - Kanada
  • O godz. 20:00 startuje: Puncher
  • O godz. 21:10 startuje: Sporty walki: KSW 26 - walka: Michał Materla - Jay Silva
  • O godz. 23:20 startuje: Boks: Gala w Manchesterze - waga ciężka: Tyson Fury - Aleksander Ustinow

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>